м. Київ, вул. Западинська, 5

Вироби зі штучного каменю

Втомилися від невиконаних замовлень в строк? Звертайтеся до нас, ми виготовимо ваше замовлення швидко та вчасно!Що таке штучне каміння?

Це сучасний високотехнологічний матеріал, що використовується для виготовлення виробів для дому, офісу, ресторану тощо. Також його ще називають акриловий камінь, позаяк виробляють за технологією композитних матеріалів на основі акрилових сполук та мінерального наповнення (оксиду металу). Впливаючи на дрібні частинки речовини високими температурами під тиском, отримують дуже твердий, міцний, зносостійкий, водонепроникний та нечутливий до агресивного середовища матеріал. Кінцевий продукт на 70-90% складається з мінерального наповнювача, до якого долучено сполучний компонент (полімерні смоли). Випускається на заводі у вигляді листів.

Стійкість

Компоненти, які входять до складу цього матеріалу, надають йому міцність. Таким чином, акриловий камінь насправді довговічний, стійкий до ударів та пошкоджень, негативних впливів навколишнього середовища.

Відсутність мікропор 

У структурі штучного акрилового каменю відсутні порожнини та тріщини. Через це матеріал стає дуже стійким до забруднення та контакту з різними їдкими рідинами, що особливо важливо на кухні та у ванній кімнаті, де постійно відбувається цей контакт. Крім того, камінь не схильний до впливу на нього температур, а через відсутність мікротріщин у ньому не можуть оселитися патогенні мікроорганізми, що викликають хвороби та неприємний запах.

Безшовне з'єднання

Акриловий камінь виготовляється у вигляді листів, які склеюються надміцним клеєм. Помітні стики та шви відсутні, що робить облицювання штучним акриловим каменем не тільки міцним, але й естетичним. Вся поверхня буде виглядати цілісною. Також відсутність стиків дозволяє домогтися більшої гігієнічності — немає місць, куди може забитися бруд, де згодом зможуть оселитися цвіль та мікроорганізми.

Висока ремонтопридатність

На відміну від природного каменю, пошкоджену поверхню зі штучного легко відремонтувати. Відновлену поверхню неможливо буде відрізнити від первісної за властивостями та за зовнішнім виглядом.

Широка гама кольорів

Акриловий камінь відмінно поєднується з будь-яким матеріалом! Палітра штучного акрилового каменю дає можливість підібрати матеріал для будь-якого інтер'єру.