м. Київ, вул. Западинська, 5

Барні стійки зі штучного каменю

Втомилися від невиконаних замовлень в строк? Звертайтеся до нас, ми виготовимо ваше замовлення швидко та вчасно!Виготовлення барних стійок на замовлення 

Виготовлення барних стійок починається після того, як остаточно визначено дизайн приміщення. Оформлення інтер'єру має бути підпорядковане смаку та способу життя конкретної людини. Відповідний варіант барної стійки допоможе підібрати досвідчений фахівець, який врахує ваші вимоги до дизайну та вартості виробу, а також особливості планування даного приміщення. Заздалегідь визначається вид штучного каменю. Зразки й назва матеріалу надаються фірмою виробником. Барна стійка повинна гармонійно поєднуватися за кольором і стилем із кухонним гарнітуром, стінами, стелею, інакше красивий виріб буде виглядати негармонійно. Для домашніх приміщень краще використовувати спокійні теплі тони — молочний, кавовий, бежевий, попелястий. Помітні кольорові барні стійки для дому виглядають ефектно, але через деякий час модні контрасти можуть набриднути. Замовляючи виготовлення барної стійки, правильний крок — домовитися про монтажні роботи. Це є гарантією того, що монтаж буде здійснено правильно, а відповідальність за якість роботи буде покладено саме на виконавця.

Барні стійки в інтер'єрі

Якщо раніше барну стійку можна було зустріти тільки в ресторанах, кафе-барах, торговельних центрах (піцерії, суші тощо), то на сьогодні вони широко використовуються в інтер'єрі звичайної кухні, кухні-студії, вітальні, столових кімнатах або просто у куточку з міні-баром. Воно й зрозуміло, адже барна стійка надає приміщенню особливу атмосферу, а разом із тим є практичним та зручним доповненням будь-якого інтер'єру. На зараз барні стійки можуть бути виготовлені з різних матеріалів (дерево, пластик, метал, скло).

Однак найкрасивішими та практичними визнані барні стійки зі штучного каменю. Без сумнівів, з акрилового каменю можна зробити барну стійку будь-якої складності. Оскільки камінь стає пластичним під дією високої температури (150-200 °C), виріб може мати практично будь-яку геометричну форму:

  • хвилеподібна стійка, яка може плавно переходити в опору або в настінний фартух;
  • вигини більшого плавного радіусу, внаслідок чого стійка займає більшу частину приміщення;
  • зигзагоподібні елементи, об'єднані в єдину інтер'єрну лінію: підвіконня — барна стійка — міні-бар;
  • являти собою прямокутну або круглу компактну барну стійку на високих металевих опорах, що примикає до стільниці або стінці.

Технологія безшовного з'єднання дозволяє виготовити барну стійку будь-якого розміру та складності, вся конструкція буде мати вигляд одного цільного моноліту. Колірна гамма акрилового каменю відкриває безмежні можливості, позаяк містить до 100 різних відтінків — від простих білих до складних багатобарвних. Завдяки цьому можна виготовити барні стійки з каменю кількох кольорів, а так само виконати інкрустацію на поверхні, зробити різні види фігурних крайок, бортиків, пристінкових плінтусів.

По міцності акрилова барна стійка перевершує такі матеріали як дерево, пластик, скло, а також має ряд незаперечних переваг перед натуральними каменями (натуральні камені зазвичай пористі або тендітні). Гарантія виробників зазвичай становить не менше 10 років, чого не зустрінеш у інших матеріалів. Висока ремонтопридатність дозволяє довго підтримувати барную стійку в ідеальному стані.