м. Київ, вул. Западинська, 5

Вироби з акрилового каменю

Втомилися від невиконаних замовлень в строк? Звертайтеся до нас, ми виготовимо ваше замовлення швидко та вчасно!Штучний акриловий камінь — сучасний композитний матеріал, що має декілька унікальних переваг. Багато в чому перевершує властивості натурального каменю. Головна відмінність від всіх матеріалів — ремонтопридатність на будь-якому етапі експлуатації. Якщо виріб з акрилового каменю випадково або невипадково пошкодити, то проблему можна легко вирішити одним телефонним дзвінком — викликати фахівця AtrioStone.

Дизайн у фокусі уваги 

Вироби з акрилового каменю — стільниця, ступені або підвіконня — завжди будуть в центрі уваги. Вони стильні, неабиякі за виглядом, зі шляхетною фактурою — радують око і прикрашають приміщення не гірше експонатів на виставках.

Розігрітий акрил — дуже пластичний матеріал, тому з нього, як, наприклад, з глини, можна зробити виріб будь-якої форми, будь-якого розміру та конфігурації. Наприклад, футуристичну барну стійку або космічний артоб'єкт. В руках талановитого майстра AtrioStone все можливо.

Конструкція та міцність

У якості основи для виробів використовується каркас із вологостійкої фанери будь-якої товщини. Натомість акрил має товщину не менше ніж 12 мм.

Висока міцність акрилового каменю досягається завдяки впливу дрібних частинок матеріалу під високими температурами та тиском. В кінцевому підсумку виходить дуже твердий, зносостійкий та нечутливий до агресивного середовища матеріал.

За шкалою Мооса міцність акрилу становить 4 бали. Це відмінний показник.

Безшовне з'єднання

Навіть найбільші вироби з акрилового каменю — стільниці, стійки та ванни — виглядають монолітно та цільно, без швів та стиків. Такий ефект досягається завдяки унікальному складу акрилового каменю. У ньому містяться поліефірні й акрилові смоли (35-40%), а також наповнювачі та пігментні добавки, що утворюють колір матеріалу. При нагріванні штучний акрил гнеться, дозволяючи робити литі форми.

На заводах акрил виготовляється у формі листів, які кріпляться до каркасної основі виробів за допомогою суперміцного клею. Для створення хитромудрих дизайнерських вигинів листи нагріваються, внаслідок чого стають гнучкими, після чого майстер надає їм певну форму.

Відсутність мікропор

У структурі штучного акрилового каменю відсутні пори та мікротріщини. Своєю гладкою поверхнею він нагадує скло, і це величезний плюс. Матеріал не вбирає в себе сторонні запахи, рідини та патогенні мікроорганізми, що особливо важливо для гігієни кухні та ванної кімнати.

100 унікальних відтінків

Ви можете підібрати будь-який відтінок з широкої палітри. Є ніжні пастельні тони, сміливі яскраві кольори та варіанти з мармуровою крихтою. Внесіть свій акценти в оформлення інтер'єру. Створіть шедевр, який буде тільки у вас вдома.

Кольори можна комбінувати, як і просто зробити виріб свіжішим за допомогою фігурного різу, гравірування, канавок будь-якої форми.

 

Догляд за акрилом

Доглядати за виробами з акрилового каменю легко: потрібно просто протерти поверхню вологою ганчіркою. Навіть з найсвітліших стільниць легко прибрати плями від кави, лаку для нігтів, фломастера або зеленки. І ніякого сліду!

Однак не варто обходитися зі стільницею занадто агресивно. Її можна подряпати ножем або залишити сліди від розпеченої сковорідки, тому будьте ніжні з нею.

Підіб'ємо підсумки

Штучний акриловий камінь — це гідна альтернатива натуральному каменю. Більш того, він володіє багатьма перевагами у порівнянні з мармуром та гранітом.

Переваги:

 1. В акрилових стільницях немає пор, а це означає, що вони не поглинають вологу, жир, мікробів та бруд. 
 2. Завдяки гнучкості акрилу під дією високих температур, з нього можна виготовити виріб будь-якої форми та конфігурації. А на додаток, не будуть помітними ані шви, ані зони стикання. 
 3. У якості основи для акрилових стільниць, підвіконь, стійок тощо використовується каркас з вологостійкої фанери — вироби завдяки цьому не бояться вологи. 
 4. Простота догляду. Навіть найстійкіші забруднення (плями від жиру, лаку для нігтів, фломастера) можна стерти за допомогою звичайної ганчірки.
 5. Акрил не боїться механічних пошкоджень, поверхню легко відремонтувати та повернути їй колишню красу.
 6. Широка палітра ексклюзивних відтінків — понад 100 різновидів каменю в наявності, велика різноманітність красивих кромок (крайок).

Ціна питання

Вартість виробів з акрилового каменю в рази дешевше, ніж з натурального. При цьому ви отримаєте ексклюзивний товар, який зовні нічим не відрізняється від натурального каменю, але набагато міцніший та якісніший — прослужить як мінімум 25 років.

Чому AtrioStone

 • Автоматизована майстерня та сучасні станки, які обробляють акрил з точністю до мікрона. 
 • Використання виключно сертифікованих матеріалів.
 • Досвічені майстри із прямими руками. 
 • Можливість виготовлення будь-якого виробу згідно з вашим ескізом. 
 • Кожен етап роботи узгоджується з клієнтом, приймаються всі поправки.
 • Суворе дотримання термінів, для нас це принципово важливо.
 • Безкоштовний виїзд майстра по Києву. Майстер приїжджає зі зразками каменю.
 • Доставка та монтаж виконуються професіоналами. 

Ми обожнюємо свою роботу та виконуємо її якісно. Для того, щоб подивитися на результати нашої праці, натисніть сюди.

Чекаємо на ваші дзвінки та е-мейли. Або ж приїздіть у гості, а ми покажемо вам зразки каміння, варіанти дизайну ти пригостимо запашною кавою. 

Разом із нами ви зрозумієте, що працювати з професіоналами не тільки надійно, але й приємно. Особливо, коли побачите результат.