м. Київ, вул. Западинська, 5

Піддони душові зі штучного каменю

Втомилися від невиконаних замовлень в строк? Звертайтеся до нас, ми виготовимо ваше замовлення швидко та вчасно!Піддони душові зі штучного каменю

Душовий піддон — варіант, що доволі розповсюджений у ванних кімнатах. Сучасні душові піддони роблять з різних матеріалів: металу, акрилової смоли, акрилового штучного каменю, керамічної плитки, різних агломератів. При виборі душового піддона слід уважно вивчити всі переваги та недоліки матеріалу, з якого він виготовлений. Популярним для виготовлення душових піддонів є штучний акриловий камінь.

Душовий піддон з акрилового каменю вирізняється жорсткістю конструкції, зносостійкістю, непроникними властивостями та різноманітністю форм. Сам виріб виготовляється з листового акрилового каменю товщиною 12,6 мм, що є хорошим показником надійності.

У структурі акрилового каменю відсутні мікроскопічні пори, що виключає можливість появи різного роду бактерій, а також це зменшує ймовірність відкладення нальоту через неякісну воду. Варто так само відзначити переваги перед холодними чавунними піддонами, позаяк акриловий камінь тепліший та приємніший на дотик, а у порівнянні з пластиковими — міцніший, не прогинається під вагою тіла й води, не деформується і, зрештою, не втрачає свої експлуатаційні та естетичні властивості (мікротріщини, поганий злив та застій води). Що стосується душової зони, виконаної з плитки для підлоги, то акриловий камінь і тут має ряд переваг: одна з них — відсутність швів, в яких зазвичай збираються залишки води, після чого з'являється жовтизна або цвіль. Душовий піддон з акрилового каменю не має гострих форм. Всі кути зазвичай згладжуються, а в основі часто роблять поглиблення для хорошого відведення води, що так само дає можливість більш стійко та безпечно знаходиться в душовій зоні.

Всі без винятків душові піддони з акрилового каменю виготовляються за індивідуальними розмірами, що дає можливість відійти від обридлих стандартів. Немає необхідності підводити інтер'єр під розміри того чи іншого душового піддону, виготовленого на серійному виробництві. З акрилового каменю можна виготовити оригінальні вироби, наприклад: асиметричні, з непрямими кутами, з радіусом певного розміру, глибокі, дрібні або інтегровані в підлогу (душова зона). Душовий піддон зі штучного каменю може поєднуватися з будь-якою душовою кабіною або душовою перегородкою.

За способом монтажу душові піддони бувають:

  • накладний душовий піддон — піддон зі штучного каменю ставиться на поверхню, вся сантехніка ховається всередині душового піддону;
  • інтегрований душовий піддон — в разі, коли товщину душового піддону необхідно зробити невеликою, робиться поглиблення в підлозі для сантехнічної підводки або трапа;
  • душова зона — коли душовий піддон монтується врівень з підлогою (підлоги, викладеної плиткою), для нього необхідно підготувати отвір, який дозволить опустити душовий піддон разом із комунікаціями.