м. Київ, вул. Западинська, 5

Сходинки та сходи зі штучного каменю

Втомилися від невиконаних замовлень в строк? Звертайтеся до нас, ми виготовимо ваше замовлення швидко та вчасно!Сходинки та сходи зі штучного каменю 

Одним з найпопулярніших на сьогоднішні варіантів виконання сходів є сходи зі штучного каменю. Річ у тому, що на сходи доводиться зазвичай дуже велике навантаження, а значить матеріал, з якого їх роблять, повинен бути максимально міцним, надійним та довговічним. Не дивно, що дизайнери й розробники інтер'єру віддають перевагу саме штучному каменю. В ідеалі сходи повинні відповідати кільком основним критеріям:

  • залишатися надійними протягом усього терміну експлуатації;
  • зберігати гарний зовнішній вигляд;
  • бути простими у догляді.

Всіма цими та багатьма іншими якостями володіє штучний камінь. Зі штучного каменю можуть бути виготовлені не тільки сходинки, але також огорожа, балясини, сходові майданчики. Сходи зі штучного каменю органічно поєднуються з іншими інтер'єрними матеріалами —  деревом, металом, склом, керамікою.

Можна виділити деякі переваги ступенів зі штучного каменю:

  • Сходи з штучного каменю міцні, як і з натурального.
  • Штучний камінь — непористий матеріал, тому бруд у нього не забивається та без зусиль видаляється з поверхні. Утримувати ступені з акрилового та кварцового каменю в чистоті набагато простіше.
  • Сходи зы штучного каменю відповідають найсуворішим вимогам гігієни: бактерії та мікроби, занесені взуттям, не мають умов для зростання й розмноження через відсутність мікротріщин і пор, видаляються під час звичайного вологого прибирання.
  • Найнеприємніші плями — від мазуту, сліди від гумових підошов, навіть розлиті чорнила — видаляються без сліду. Натуральний камінь не може похвалитися такою стійкістю до плям, особливо камені світлих кольорів.

Володіючи такими властивостями, сходинки з акрилового каменю добре підходять для приміщень з підвищеною вологістю. На них не з'являється цвіль, вони не вбирають вологу, тому це чудовий варіант для ванних кімнат, душових та басейнів.

Окремі сходинки або монолітні — технологія безшовного з'єднання дозволяє створювати сходи практично будь-яких форм. Зносостійкість ступенів ыз акрилового каменю анітрохи не поступається іншим матеріалам. Сходи зы штучного каменю не слизькі, не скриплять, не брудняться і не зношуються, а на додаток, крім вражаючих характеристик міцності, штучний камінь має привабливий зовнішній вигляд. Сходи з цього матеріалу прекрасно впишуться навіть у найвишуканіший інтер'єр.