м. Київ, вул. Западинська, 5

Підвіконня зі штучного каменю

Втомилися від невиконаних замовлень в строк? Звертайтеся до нас, ми виготовимо ваше замовлення швидко та вчасно!Підвіконня в інтер'єрі

Гармонійну цілісність та красу інтер'єру у більшості визначають деталі. Однією з таких непомітних, на перший погляд, складових дизайну приміщень є підвіконня. На сьогодні проєкти приватних котеджів та новобудов передбачають установку склопакетів великої площі та різних конфігурацій. Відповідно, і підвіконня можуть бути різноманітними по дизайну: прямокутними, плавних вигнутих форм, підвіконня-півмісяці, круглі, каскадні.

Серед найбільш використовуваних матеріалів для виготовлення підвіконь набули поширення такі види:

  • дерево;
  • натуральний камінь;
  • метал та пластик;
  • штучний камінь.

Підвіконня, виготовлені з дерева, красиві й благородні, але вимагають дбайливого догляду, псуються від вологи, перепадів температур та гарячих предметів. Дуже ефектно виглядають підвіконня з натурального каменю, мармуру та граніту, але цей розкішний і твердий матеріал є досить крихким. Якщо важкий предмет впаде на мармурову поверхню, утворюється тріщина та скол, що безнадійно псує зовнішній вигляд інтер'єру. Найприкріше — вонм дороговартісні та не реставрується. Метал — холодний й безбарвної, а пластик — посередній та належить до категорії не екологічно чистих матеріалів.

Підвіконня з акрилового каменю

Якими б гарними від природи не були дерево або натуральний камінь, підвіконня зі штучного каменю має незаперечну перевагу. Популярність підвіконь з акрилового каменю обумовлена такими властивостями:

  • Міцність та довговічність — акриловий камінь має достатній запас міцності і складно піддається пошкодженням та відколам, але при цьому має відносну еластичність, що захищає його від порушень в результаті легких навантажень, перепадів температур або сейсмічних коливань, що впливають на приміщення. Легкість конструкції такого підвіконня дозволяє обійтися без додаткового посилення міцності стін перед його установкою. Акриловий камінь ніколи не вигорить під впливом сонячних променів та збереже на багато років свій зовнішній вигляд. При виготовленні виробів дотримуються всі технологічні процеси, які сприяють міцності та довговічності.
  • Естетичний зовнішній вигляд — підвіконня зі штучного каменю виготовляються за технологією, яка дозволяє отримувати монолітні конструкції. Безшовна технологія, яку використовують наші майстри, дає можливість виробляти підвіконня з каменю будь-яких геометричних форм та розмірів, зберігаючи при цьому невластиву легкість каменю. Різноманітність видів, фактур та відтінків каменю дозволяє підібрати матеріал з потрібними властивостями практично для будь-якого приміщення.
  • Екологічна чистота — акриловий камінь сертифікований, до його складу входять тільки натуральні компоненти — глина, мінеральні добавки, акрилові смоли. Камінь хімічно та радіаційно-інертний, тобто нічого не вбирає та нічого не виділяє в навколишнє середовище. У наших будинках підвіконня знаходяться в різних температурних умовах, саме тому буде розумним використовувати матеріал, який не піддається таким поширеним проблемам, як волога, грибок, цвіль. Обираючи підвіконня з акрилового каменю, ви позбудетеся від багатьох проблем у майбутньому, а догляд за ними стане простіше й не займе багато часу.

У наш час виготовлення підвіконь зі штучного каменю на замовлення є однією з найбільш затребуваних послуг у оформлювачів приватних інтер'єрів. За допомогою цього матеріалу можна реалізувати будь-які художні рішення — це і плавні закруглені лінії, що поєднують підвіконня зі стільницею та барною стійкою, і складні багатоступінчасті каскади. Варіантів, які пропонує виготовлення підвіконь з акрилового каменю, сотні, і кожен з них заслуговує на увагу.